• 1 % dla mojej szkoły

Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w akcji „1% dla mojej szkoły”.

Wystarczy w deklaracji PIT-37 wpisać w poz. 123 numer KRS -, w poz. 124 określić 1% podatku.
          W poz. 125 należy wpisać 12 cyfrowy N
          umer Identyfikacyjny "" oraz „Szkoła Podstawowa”,
          a w poz. 126 należy zaznaczyć kwadrat, wyrażając tym samym zgodę na przekazanie OPP danych przekazującego 1%.

Osoby, które zadeklarowały przekazanie 1% podatku wypełniają dodatkowo „poświadczenie przekazania 1%”
          i oddają go w księgowości szkoły lub przekazują do księgowości szkoły kserokopię ostatniej strony formularza PIT.

Poświadczenie można odebrać w księgowości Szkoły Podstawowej, pobrać ze strony www.ps.org.pl lub pobrać klikając w link: poswiadczenia_2012.pdf

Dziękujemy wszystkim za udział w akcji.