TYTUŁ PROJEKTU

Rozwijamy wiedzę, umiejętności, kompetencje kluczowe uczniów w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jejkowicach

TRYB WYBORU

Tryb konkursowy

Kwota dofinansowania

Okres realizacji projektu

01.07.2019 - 31.12.2021

Krótki opis projektu

Celem głównym projektu jest podniesienie uczniów kompetencji kluczowych, właściwych postaw i umiejętności niezbędnych na rynku pracy. Grupa docelowa to 222 uczniów. Realizowane będą zajęcia dodatkowe i dydaktyczno-wyrównawcze rozwijające kompetencje kluczowe uczniów, zajęcia specjalistyczne dla uczniów oraz szkolenia dla nauczycieli. Szkoła zostanie wyposażona w sprzęt niezbędny do prowadzenia nowoczesnych, innowacyjnych zajęc oraz doposażone zostaną prawcownie przedmiotowe. Miejscem realizacji projektu jest Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jejkowicach.

Efektem realizacji projektu będzie podniesienie kompetencji i umiejętności uczniów z wykorzystaniem nowoczesnych pomocy dydaktycznych oraz sprzętu komputerowego i multimedialnego. Dodatkowo projekt pozwoli na podniesienie kwalifikacji nauczycieli poprzez zorganizowanie szkoleń.

Na poniesione wydatki rzeczowe składają się: zakup sprzętu komputerowego, sprzętu multimedialnego, doposażenie pracowni fizyczno – chemicznej oraz zakup pomocy dydaktycznych.

Wartość projektu:

Całkowita wartość projektu: 618 101,11 zł

Kwota dofinansowania ogółem: 556 291,00 zł, w tym EFS 525 385,94 zł, BP 30 905,06 zł

Wkład własny: 61 810,11 zł