• Szanowni Rodzice!

• W związku z trwającymi pracami budowlanymi na boiskach szkolnych,   w trosce o bezpieczeństwo Waszych dzieci, prosimy o ograniczenie ruchu oraz parkowania na ulicy Szkolnej.

Bardzo dziękujemy za zrozumienie!

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

• Rozpoczęcie roku szkolnego: 3 września 2018 r.:

- godzina 8:00 Msza święta w kościele,

- po mszy powrót do szkoły pod opieką wychowawców (z wyjątkiem klas 1),

- godzina 9:15 - rozpoczęcie roku szkolnego dla klas 2 - 8 SP i kl. 3 oddziałów gimnazjalnych w hali sportowej,

- godzina 10:30 - rozpoczęcie roku szkonego dla klas 1 w małej sali gimnastycznej,

- przedszkole i oddziały przedszkolne w szkole pracują zgodnie z zdeklarowanymi godzinami.

Rogi obfitości można składać w małej sali gimnastycznej 3 września 2018 r. od godziny 7:00.

• Kolejny sukces Martyny

• Martyna Starosta została Mistrzynią Polski Juniorów w szachach szybkich. Srebrny medal w szachach błyskawicznych. Gratulujemy!!!