• Rekrutacja do przedszkola

• 26 lutego (wtorek) o godz.16.30 na małej sali gimnastycznej w szkole odbędzie się spotkanie  z rodzicami w sprawie rekrutacji na nowy rok szkolny 2019/2020 do oddziałów przedszkolnych w szkole i Gminnego Przedszkola. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

• Organizacja Święta Patrona Szkoły

•     W czwartek lekcje od godz.8.00 do 9.30 zajęcia z wychowawcami w swoich salach. Sala nr 20 jest wyłączona z zajęć.

9.30 – apel na hali

Klasa VC – zajęcia z p. Kanią będą odbywały się w świetlicy.

Po akademii 3 lekcje wg. planu – 30 min. Proszę  powiadomić uczniów o  tym ,że lekcje kończą się o godz.13.50.

2 pierwsze  lekcje z wychowawcą w salach lekcyjnych, o godz. 9.30 rozpoczyna  się   apel , po skończonym apelu do końca 4 lekcji uczniowie pod opieką wychowawców, potem wg. planu 5, 6,7 lekcja.

Ze względu na uroczystość w tym dniu opiekę nad klasą :

VIIIA – p. D. Nikel/p. T. Śmieja

VIII C-  p. A. Piecha

VII B- p. M. Bizgwa

III A-  S. Sabina

• Konkursy z okazji Święta Patrona Szkoły - rozstrzygnięcie

• Informujemy, że 7.02.2019 r. o godzinie 9:30 w hali gimanstycznej szkoły odbędzie się ogłoszenie wyników IX Wojewódzkiego Konkursu Historycznego "Wykreuj historię!" oraz szkolnego konkursu "Moja szkoła - lapbook". O wynikach laureaci konkursów zostali poinformowani przez Organizatora.

• POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW "MAŁY OKR 2019" - etap szkolny

• W poniedziałek po feriach, tj. 25 lutego na lekcji 4 i 5 w małej auli dawnego gimnazjum odbędzie się szkolny etap Powiatowego Konkursu Recytatorskiego ,,Mały OKR 2019”. Zgodnie z regulaminem uczestnicy występują w dwóch kategoriach wiekowych:

a)            klasy IV – VI szkoły podstawowej,

b)           klasy VII i VIII oraz gimnazjaliści .

Każda z zainteresowanych konkursem osób musi przygotować jeden utwór poetycki i zaprezentować go przed jury w ciągu 3 minut. Placówkę może reprezentować wyłącznie  dwóch uczestników w każdej kategorii.

Zapisy u nauczycieli języka polskiego.