• Konkurs "Do biblioteki mi po drodze"

• Pomóż kolegom trafić do biblioteki!

Weź udział w konkursie i stwórz śmieszną instrukcję dotarcia do biblioteki szkolnej.

Instrukcję zacznij od słów: "Wejdź do szkoły drzwiami... "(obok sekretariatu, obok sali 28 itp.)

Instrukcję możesz napisać ręcznie lub wydrukować na komputerze. Format pracy - kartka A3.

Nie zapomnij zamieścić rysunków!

Pamiętaj o zasadach tworzenia instrukcji.

Podpisaną pracę oddaj do biblioteki do 12 kwietnia 2024 r.

• ,,W Meandrach wyobraźni”

• ORGANIZATOR:

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Będzinie.

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO:

Celem konkursu jest promocja utalentowanych dzieci, rozbudzenie twórczej aktywności, rozwijanie wrażliwości artystycznej, wymiana doświadczeń estetycznych oraz metodycznych.

1.Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, oraz dzieci i młodzieży działającej w kołach plastycznych, na terenie domów kultury i innych ośrodków pozaszkolnych, oraz dzieci i młodzieży szkół specjalnych

2.Uczestnicy wykonują pracę pt., ,,W Meandrach wyobraźni”– format prac min. A3

- max. 100x70cm.

3.Technika wykonania prac plastycznych jest dowolna ( rysunek, malarstwo, grafika, ceramika- płaskorzeźba, fotografia- dopuszcza się edycję w programach graficznych)

4. Prace należy oddać w terminie do 19.04.2024r. do świetlicy ZSP Jejkowice, gdzie dostępna jest także karta zgłoszenia.

5.Prace konkursowe powinny być opisane na odwrocie według wzoru: tytuł pracy, imię i nazwisko autora, klasa, wiek, placówka i jej adres, telefon, imię i nazwisko opiekuna artystycznego.

6.Do prac należy dołączyć kartę zgłoszenia ( załącznik nr1).

7.Organizator nie odsyła prac. Wszystkie prace przechodzą na własność organizatora.

8.Organizator zastrzega sobie prawo do bezpłatnego wykorzystywania oraz przetwarzania prac na potrzeby konkursu i wystaw, we wszystkich publikacjach i prezentacjach medialnych.

9.Zgłoszenie prac na konkurs uważane będzie za uznanie warunków regulaminu oraz wyrażenie zgody na publikowanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych z dnia 10 maja 2018 r.(Dz.U. z 2019 r. poz. 1781).

10.Organizator zastrzega sobie możliwość dokonania zmian w regulaminie konkursu.

11.Oceny dokona jury powołane przez organizatora, przyznając: I, II, III miejsce oraz wyróżnienia.

12.Kategorie wiekowe: 1 grupa – kl. I-III szkoły podstawowe, 2 grupa – kl. IV-VIII szkoły podstawowe, 3 grupa – młodzież szkół ponadpodstawowych do 21 roku życia.

13.O terminie uroczystego podsumowania konkursu laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie lub mailowo.

14.Udział w konkursie jest bezpłatny.

15.Organizator nie zwraca kosztów podróży.