• Profilaktyka zaburzeń mowy

Serdecznie zapraszam rodziców dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych do zobaczenia i posłuchania prezentacji na temat profilaktyki zaburzeń mowy.

Kim jest logopeda?
          Logopeda to specjalista, który posiada wiedzę medyczną z zakresu nerologii, ortodoncji i foniatrii i audiologii. Z zakresu psychologii, pedagogiki oraz wiedzy o języku.

Logopeda jest terapeutą mowy, który pomaga nabyć umiejętności w posługiwaniu się piękną mową.

Nasz zespół logopedyczny w składzie: Katarzyna Jakubowska, Dorota Dąbrowska-Machulik zajmuje się nie tylko terapią wad mowy. Diagnozujemy i usuwamy bariery w komunikacji językowej. Pracujemy z dziećmi dwujęzycznymi, z zespołem Aspergera i autyzmem. Pomagamy dzieciom niedosłyszącym, jąkającym się i dyslektykom.