• Wyniki Szkolnego Konkursu Ortograficznego dla uczniów klas II i III

• Ogłaszamy wyniki Szkolnego Konkursu Ortograficznego dla uczniów klas II i III:

I miejsce - Martyna Pustelnik kl. IIIa

II miejsce - Jakub Bogusz kl. IIIb

III miejsce - Emilia Bujdo kl. III b

Gratulujemy zwycięzcom konkursu.

Martyna Pustelnik i Jakub Bogusz 10 maja będą reprezentować naszą szkołę w MIĘDZYGMINNYM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM "MISTRZ ORTOGRAFII" organizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szczerbicach.

• Zapraszamy do udziału

• Regulamin: Regulamin_2023.docx

Karta zgłoszenia: karta_zgloszenia_XVI_Przygoda_z_Technika_2023.doc

• Sukces naszych uczniów!

• Nasi uczniowie wzięli udział w Eliminacjach Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

Dominik Kuhn otrzymał I miejsce w kategorii klas I-IV

Lena Szala otrzymała I miejsce w kategorii klas V-VIII

Gratulujemy zwycięzcom!

• Wyniki Wielkiej Ligi Czytelników

• Mamy zaszczyt poinformować, że uczniowie naszej szkoły:

Jakub Bogusz, Kinga Kubica oraz Martyna Pustelnik

zdobyli I miejsce w drużynowym etapie wojewódzkim WLC

i otrzymali tytuł Mistrza Województwa.

Jednocześnie zakwalifikowali się do ostatniego etapu – ogólnopolskiego.

Etap ogólnopolski odbędzie się 11 maja 2023 r. w bibliotece szkolnej.

Gratulujemy i życzymy sukcesu w etapie ogólnopolskim!

• Sukcesy naszych uczennic.

• W ubiegły weekend odbyły się Mistrzostwa Okręgu Polski Południowo-Zachodniej w Piekarach Śląskich organizowane przez Związek Sportowy Mażoretek. Uczennice naszej szkoły Natalia Newe klasa II a i Lucyna Kołodziej klasa II B wraz z Rybnicką Akademią Mażoretek Enigma wywalczyły Mistrzostwo Okręgu. Natalia wywalczyła 4 złote medale w kategorii pompon defilada, scena, pompon klasyczny scena i miniformacja oraz srebro w duecie. Lucynka złoto w kategorii scena pompon. Dziewczynki ciężko trenują i przygotowują się do Mistrzostw Polski, które będą odbywały się już za miesiąc w Dąbrowie Górniczej.