• Pielęgniarka szkolna

Godziny dyżurowania pielęgniarki szkolnej:

- wtorki - 8.00 - 14.00

- środy - 8.00 - 14.00

- czwartki - 8.00 - 14.00

Informujemy, że gabinet pielęgniarki szkolnej znajduje się w sali 209.

• ZAJĘCIA  ADAPTACYJNE

• 5 września wystartowały zajęcia szkolne, tego dnia lekcje rozpoczęły dwugodzinne spotkania adaptacyjne w klasach, których zadaniem było m.in. zredukowanie stresu związanego z powrotem do szkoły po wakacyjnej przerwie. Uczniowie mieli okazję zintegrować się, poznać nowych wychowawców i kolegów lub przywitać się z tymi, których już znali z poprzednich lat. Klasy wspólnie tworzyły swoje wizytówki, które ozdobiły drzwi sal i dodały uroku korytarzom.

• ZEBRANIE Z RODZICAMI

• W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2023/2024

zapraszamy Rodziców uczniów klas 0 - VIII na zebranie

11 września 2023 r. o godz.16.30.

Po zebraniach w klasach o godz.18.00 odbędzie się spotkanie Przewodniczących Trójek Klasowych na jadalni.

• Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny!

• 4 września przy dźwiękach hymnu państwowego i szkolnego uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2023/2024. Dumni pierwszkolasiści odebrali rogi obfitości i zostali pasowani na uczniów. Radość, niepewność, wzruszenie, obawy, głód nowych wrażeń, tęsknota za wakacjami, ciekawość - te wszystkie uczucia krążyły dziś wśród nas. Oby każdego dnia przybywało nam miłych doświadczeń, a satysfakcja ze zdobywania wiedzy i odkrywania świata, była coraz większa. Niech ten rok szkolny będzie dobry! POWODZENIA!