• WOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE - WYNIKI

• Z wielką przyjemnością informujemy, że uczniowie 3 klas gimnazjalnych zostali laureatami etapu rejonowego i będą uczestniczyć w etapie wojewódzkim następujących konkursów:

- Tomasz Kandziora - język polski - opiekun p. Agnieszka Machnik-Hacukiewicz

- Anna Jakubiec - historia - opiekun p. Barbara Araszkiewicz

- Tomasz Kandziora - geografia - opiekun p. Jan Żygłowicz

Nadal czekamy na wyniki konkursu z fizyki i również liczymy na tytuł laureata. Trzymamy kciuki za Kacpra!

• ORGANIZACJA FAKULTETÓW DLA KLAS 3 GIMNAZJUM

OD 28 STYCZNIA 2019 - GODZINA 7.05

- poniedziałki - przedmioty przyrodnicze - p.Żygłowicz

- wtorki - język angielski - p.Budka

- środy - matematyka - p. Czogała

- czwartki - historia i WOS - p.Araszkiewicz

- piątki - język polski - p.Machnik-Hacukiewicz.

• ZEBRANIE RODZICÓW - ZMIANA TERMINU

• W związku z dużą absencją nauczycieli ulega zmianie termin zebrania rodziców.

Zapraszamy rodziców uczniów klas 1-8 oraz klas 3 gimnazjalnych na spotkanie, które odbędzie się w czwartek 31 stycznia 2019. Początek o godzinie 17 na hali gimnastycznej a następnie spotkanie z wychowawcami w klasach.

W tym dniu o godzinie 16.15 odbędzie się też spotkanie przed wycieczką zagraniczną organizowaną przez p.Bizgwę!

Za zmianę terminu bardzo przepraszamy!

• Podziękowanie

• Wszystkim uczniom i rodzicom uczestniczącym w charytatywnej zbiórce środków czystości dla Niemedycznego Hospicjum Domowego im. Św. Ojca Rafała Kalinowskiego w Rybniku z całego serca dziękujemy!

• Próbny egzamin gimnazjalny 23.01-25.01

• KLASY I-III

Klasy I-III  w środę i czwartek  przychodzą do szkoły  na godz.8.00 i mają zajęcia do godz.11.30. W piątek zajęcia odbywają się zgodnie z planem lekcji.

.

KLASY IV – VIII

Klasy starsze w tych dniach zaczynają  lekcje od godz.11.00 zgodnie z planem lekcji. Lekcje 30 min.

W piątek lekcje odbywają się zgodnie z planem od 2 godz.

Przerwa obiadowa

2.11.50 – 12.20

Przerwa obiadowa

3.12.40 – 13.10

4.13.20 – 13.50

5.14.00– 14.30

6.14.40 – 15.10

W środę i czwartek klasy III G nie mają lekcji, natomiast w piątek  lekcje odbywają się zgodnie                 z planem.

• PRÓBNE EGZAMINY GIMNAZJALNE

• Informujemy, że próbne egzaminy gimnazjalne odbędą się w dniach 23, 24 i 25 stycznia. Początek w środę i czwartek o godzinie 8.00 natomiast w piątek o 7.50. Uczniowie przychodzą odpowiednio wcześniej.

• Wielka Liga Czytelników - test kwalifkacyjny

• Informujemy, że test kwalifikacyjny do drugiego etapu

„Wielkiej Ligi Czytelników” odbędzie się w dwóch terminach:

Klasy I-IV – piątek, 25.01.2019, godz. 10:45-11.45

Uczniów klas I-IV obwiązuje znajomość książki „Cukierku, ty łobuzie” lub „Pamiętnik Czarnego Noska”.

Klasy V-VIII – poniedziałek, 28.01.2019, godz. 10:45-11.45.

Uczniów klas V-VIII obowiązuje znajomość książki „Hobbit, czyli tam i z powrotem”. Rozdziały 1-5

Lista osób, które mogą pisać test znajduje się w bibliotece szkolnej. Proszę podejść i sprawdzić, czy napisałeś (napisałaś) wszystkie sześć testów dobrze.

• Zapraszam Przedstawicieli Rad Oddziałowych Zespołu Szkolno Przedszkolnego

w Jejkowicach na zebranie w dniu 14.01.2019 roku o godz. 17.30 w sali 28.

Przewodnicząca Rady Rodziców

• Konkurs "Wielka Liga Czytelników"

• Ogłaszamy, że termin oddawania testów w ramach konkursu "Wielka Liga Czytelników" zostaje wydłużony do 15 stycznia. Po tym czasie testy nie będą przyjmowane.