• Rok szkolny 2017/2018

1.     Warsztaty kulinarne koła regionalnego ajerkruchy- racuchy.

2.     Dzień Promocji Zdrowia

W ramach tego dnia uczniowie doskonalili umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy, tanecznym krokiem przemierzali przerwę, a dla starszych odbyło się spotkanie z zakresu profilaktyki uzależnień.

3.     Powiatowy Konkurs wiedzy o uzależnieniach. Po przeprowadzonym konkursie odbyła się prelekcja prowadzona przez specjalistę z OHP na temat uzależnień.

4.     Międzygminne zawody w piłce ręcznej.

5.     Udział w konkursie „Żyj zdrowo i bezpiecznie”

6.     Dzień Służby Zdrowia

Uczniowie klas II przygotowali krótkie przedstawienie na temat zdrowego odżywiania oraz aktywności fizycznej.

7.     Międzygminny konkurs ekologiczny – celem konkursu było upowszechnienie wśród młodzieży wiedzy na temat ekologii, obszarów prawnie chronionych, ochrony wody, powietrza, gleby i segregacji śmieci.

8.     Konkurs wiedzy o zdrowiu dla uczniów klas młodszych.

9.     Organizacja obozu sportowego.

10.  Udział w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy i Udzielania Pierwszej Pomocy Przedmedycznej „Awantura o zdrowie”.