• Zastępstwa

        • Dzień: 18.10.2019  PIĄTEK

          lekcja

          Nauczyciel

          Oddział

          Przedmiot

          Sala

          Zastępca

          Uwagi

          7

          Bizgwa Monika

          8a

          Wiedza o społeczeństwie

          214

          Uczniowie zwolnieni do domu

           

          2

          Czylok Jolanta

          4a

          Przyroda

          21

          Śmieja Tomasz

           

          4

          Hyla Sylwia

          6a

          Technika

          213

          Otto- Sieprawska Małgorzata

           

          5

          Hyla Sylwia

          4a

          Plastyka

          213

          Uczniowie zwolnieni do domu

           

          1

          Liszka Magdalena

          5d

          Religia

          28

          Doktór Sabina

           

          2

          Liszka Magdalena

          5a

          Matematyka

          215

          Porwoł Anna

           

          1

          Marek Alekandra

          2a

          Edukacja wczesnoszkolna

          35

          Zimny Izabela

           

          2

          Marek Alekandra

          2a

          Edukacja wczesnoszkolna

          35

          Zimny Izabela

           

          3

          Marek Alekandra

          2a

          Edukacja wczesnoszkolna

          35

          Zimny Izabela

           

          4

          Mazelanik Iwona

          5d

          Matematyka

          215

          Kania Małgorzata

           

          5

          Mazelanik Iwona

          8a

          Religia

          215

          Oleksy Rafał

           

          6

          Mazelanik Iwona

          6a

          Język angielski

          215

          Nosiadek Tomasz

           

          1

          Piecha Aleksander

          6b

          Język angielski

          215

          Uczniowie przychodzą później

           

          2

          Piecha Aleksander

          1b

          Język angielski

          32

          Mazelanik Iwona

           

          3

          Piecha Aleksander

          7a

          Geografia

          209

          Żygłowicz Jan

           

          3

          Toman Katarzyna

          2b

          Język angielski

          32

          Budka Daniel

           

           

           

          Dzień: 17.10.2019  CZWARTEK

          Lekcja

          Nauczyciel

          Oddział

          Przedmiot

          Sala

          Zastępca

          Uwagi

          3

          Hyla Sylwia

          5a

          Matematyka

          213

          Porwoł Anna

           

          4

          Hyla Sylwia

          6a

          Matematyka

          213

          Buczel Bogusława

           

          6

          Hyla Sylwia

          5a

          Plastyka

          213

          Porwoł Anna

           

          7

          Hyla Sylwia

          5c

          Technika

          213

          Uczniowie zwolnieni do domu

           

          8

          Hyla Sylwia

          6b

          Plastyka

          213

          Uczniowie zwolnieni do domu

           

          1

          Kania Małgorzata

          5d

          Matematyka

          20

          Uczniowie przychodzą później

           

          3

          Kania Małgorzata

          7b

          Matematyka

          20

          Piecha Aleksander

           

          4

          Kania Małgorzata

          5d

          Matematyka

          20

          Zielonka Tomasz

           

          5

          Kania Małgorzata

          5b

          Świetlica

           

          Cichecka Maria

           

          2

          Liszka Magdalena

          5c

          Religia

          28

          Doktór Sabina

           

          3

          Liszka Magdalena

          6a

          Język polski

          28

          Machnik-Hacukiewicz Agnieszka

           

          4

          Liszka Magdalena

          5b

          Religia

           

          Czylok Jolanta

           

          5

          Liszka Magdalena

          7a

          Doradztwo zawodowe

          13

          Bizgwa Monika

           

          7

          Liszka Magdalena

          5a

          Religia

          13

          Uczniowie zwolnieni do domu

           

          5

          Nikel Dominika

          8a|ZŚK

          Język polski

           

          Otto- Sieprawska Małgorzata

           

           

          Dzień: 16.10.2019  ŚRODA

          Lekcja

          Nauczyciel

          Oddział

          Przedmiot

          Sala

          Zastępca

          Uwagi

          2

          Liszka Magdalena

          6c

          Religia

          103

          Uczniowie przychodzą później

           

          3

          Liszka Magdalena

          6a

          Świetlica

          3

          Chojnacka Dorota

           

          4

          Liszka Magdalena

          5c

          Język angielski

          215

          Piecha Aleksander

           

          5

          Liszka Magdalena

          6b

          historia

          13

          Araszkiewicz Barbara

           

          3

          Nosiadek Tomasz

          5a

          Matematyka

          38

          Porwoł Anna

           

          6

          Nosiadek Tomasz

          8a

          Informatyka

          38

          Machnik-Hacukiewicz Agnieszka

           

          7

          Nosiadek Tomasz

          8a

          Edukacja dla bezpieczeństwa

          211

          Kondrot Barbara

           

          2

          Otto- Sieprawska Małgorzata

          8b

          Język polski

          101

          Uczniowie przychodzą później

           

          3

          Otto- Sieprawska Małgorzata

          8a

          Język polski

          101

          Kuśka Aleksandra

           

          5

          Otto- Sieprawska Małgorzata

          7b

          Geografia

          101

          Pietraszewska Elżbieta

           

          7

          Otto- Sieprawska Małgorzata

          7a

          Język polski

          101

          Uczniowie zwolnieni do domu

           

          2

          Śmieja Tomasz

          5a

          Matematyka

          8

          Porwoł Anna

           

          4

          Śmieja Tomasz

          8a|wf-2/2

          Wychowanie fizyczne

           

          Nakielska Ewa

           

          4

          Śmieja Tomasz

          8b|wf-2/2

          Wychowanie fizyczne

          siłow

          Nakielska Ewa

           

          6

          Śmieja Tomasz

          7b|wf-2/2

          Wychowanie fizyczne

          hala

          Chojnacka Dorota

           

          7

          Śmieja Tomasz

          6a

          Wychowanie fizyczne

          hala

          Uczniowie zwolnieni do domu

           

          1

          Wąż Anna

          8a|Rew1

          Rewalidacja

           

          Uczniowie przychodzą później

           

          8

          Wąż Anna

          8a|Rew2

          Rewalidacja

           

          Uczniowie zwolnieni do domu

           

          2

          Zielonka Tomasz

          5c

          Zajęcia z wychowawcą

          28

          Gwóźdź Iwona

           

          3

          Zielonka Tomasz

          6b

          Historia

          hala

          Araszkiewicz Barbara

           

          6

          Zielonka Tomasz

          7a|CH

          Wychowanie fizyczne

           

          Uczniowie zwolnieni do domu

           

          7

          Zielonka Tomasz

          6c

          Wychowanie fizyczne

          8

          Uczniowie zwolnieni do domu

           

          2

          Żygłowicz Jan

          7b

          Fizyka

          214

          Uczniowie przychodzą później

           

          4

          Żygłowicz Jan

          7a

          Fizyka

          214

          Kondrot Barbara

           

          5

          Żygłowicz Jan

          8a

          Matematyka

          214

          Kuśka Aleksandra

           

           

          Dzwonki

          0.7:05 – 7:50

          1.8:00 – 8:45

          2.8:55 – 9:40

          3.9:50 – 10:35

          4.10:45 – 11:30

          PRZERWA OBIADOWA

          5.11:50 – 12.35

          PRZERWA OBIADOWA

          6.12:55 – 13:40

          7.13:50 – 14.35

          8.14.45 – 15.30

          9.15.40 – 16.25

           

           

           

           


           

    • Kontakty

      • Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jejkowicach
      • zsp@jejkowice.pl
      • 32 4302562
      • 44-290 Jejkowice ul. Głowna 42
  • Galeria zdjęć

    • Wycieczka do Koziej Zagrody w Brennej kl II
    • Klasy III w Dusznikach Zdroju
    • Dyplomy
    • "Malinki"
    • Wycieczka na Szyndzielnię
    • Mistrzostwa w Szachach
    • rozpoczęcie
    • Martyna
    • Piknik rodzinny klasy 2b
    • XIX OGÓLNOPOLSKI KONKURS FILMOWY - FILMOWE INTERPETACJE BAŚNI
    • Dzień Służby Zdrowia
    • "Na styku kultur - ze smakiem i tradycją" - warsztaty wielkanocne w Czechach