•  SUKCES KOŁA FOTOGRAFICZNO-FILMOWEGO!!!

W październiku członkowie szkolnego koła fotograficzno-filmowego wzięli udział w konkursie na film pt. "Moje talenty". Konkurs zorganizowała Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Czerwionce-Leszczynach z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.

Uczennice klas siódmych:

Martyna Śmieja, Julia Snopek, Agata Paprotny, Sandra Tecler, Oliwia Rek, Olga Czartoszewska, Alicja Morgała i Daria Prządkiewicz wraz z opiekunem - p. Hanną Jakubowską

przygotowały trzyminutowy filmik, w którym z przymrużeniem oka zaprezentowały swoje umiejętności - grę aktorską, śpiew przy własnym akompaniamencie na gitarze, taniec, zdolności sportowe.

Do współpracy zaprosiły także swoją młodszą koleżankę - znaną nam wszystkim szachistkę - Martynę Starostę.

Praca zespołowa spodobała się jurorom i została nagrodzona wyróżnieniem.

GRATULUJEMY!!!

• 17 listopada będziemy w naszej szkole goscić krakowski teatr

z programem "Ortografia polska"

Udział w spektaklu wezmą uczniowie klas IV - VII SP

oraz klas gimnazjalnych.

Kwotę w wysokości 5 zł prosimy wpłacać wychowawcom.

•  W poniedziałek 6 listopada odbędzie się KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA POLSKIEGO

dla uczniów szkoły podstawowej.

Na uczestników czekamy o godz. 8.45 w sali nr 28

Prosimy zabrać ze sobą

przybory do pisania oraz legitymację szkolną.