• Rok szkolny 2018/2019

1.     Dzień Promocji Zdrowia

Podczas tego dnia odbyło się spotkanie z przedstawicielami Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Rybniku, uczestnicy utrwalili wiadomości na temat resuscytacji krążeniowo – oddechowej.

2.     Szkolna akcja  „ W zdrowym ciele- zdrowy duch”. Uczniowie klas młodszych przygotowywali wspólnie zdrowe kanapki.

3.     Zdrowe warsztaty kulinarne w ramach mikroprojektu „Na styku kultury-ze smakiem i tradycją”.

4.     Udział uczniów klas starszych w akcji profilaktycznej „ Narkotyki? Nie, dziękuję, ja chce żyć.”

5.     Udział w rozgrywkach sportowo – profilaktycznych pod hasłem „Tylko słabi gracze biorą dopalacze!.”

6.     Świetlica – mój drugi dom- zdrowe śniadanie daje moc- warsztaty kulinarne w świetlicy.

7.     Klasa w kajaku”- wyjazd uczniów klasy VI wraz z rodzicami mający na celu pokazanie jak miło można spędzać czas podczas aktywności fizycznej.