• KONSULTACJE INDYWIDUALNE Z RODZICAMI

Informujemy ,że 21 marca (wtorek) od godz.17.00 odbędą się konsultacje indywidualne dla rodziców .

Jednocześnie informujemy,że w tym tygodniu nie ma godzin dostępności.

• Uwaga KONKURS!

• Rada Rodziców Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jejkowicach ogłasza konkurs plastyczny „Zaprojektuj kartkę wielkanocną”.

Szczegółowy regulamin w zakładce świetlica - konkursy!

Serdecznie zapraszamy!

• KONKURS!

• Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rodzinnych konkursie
            "Stroik Wielkanocny".
            Regulamin konkursu dostępny w zakładce świetlica - konkursy. Na prace czekamy do 17.03.2023r.

• Kolejny sukces!

• 4 marca 2023 r. w Raciborzu odbyły się Halowe MIstrzostwa Śląska w Lekkoatletyce.

Nasza uczennica - Maja Czyż z klasy 7a została wicemistrzynią Śląska w biegu przez płotki na 60m oraz zdobyła brązowy medal w biegu na 300m w kategorii do 14 lat.

Gratulujemy!

• Wyniki powiatowego konkursu Wielka Liga Czytelników

• Informujemy, że uczniowie:

Jakub Bogusz, Kinga Kubica, Martyna Pustelnik

zdobyli Tytuł Mistrza Powiatu w Wielkiej Lidze Czytelników! Zostają oni LAUREATAMI POWIATU i przechodzą do

VI Ogólnopolskiego Konkursu Wielka Liga Czytelników!!!

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy sukcesu w Ogólnopolskim Konkursie!

• Konsultacje indywidualne

• 21.03.2023 r. o godzinie 17.00 odbędą się konsultacje indywidualne.

W związku z tym,  w tygodniu 20 - 24.03 nie obowiązują godziny dostępności. Wszyscy nauczyciele są dostępni podczas konsultacji indywidualnych.

• Wyniki szkolnego konkursu recytatorskiego „Psiaki, kociaki i inne zwierzaki”

• Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu recytatorskiego dla uczniów klas I-III

Klasy pierwsze

I miejsce:  Bartosz Polak I b

II miejsce: Antoni Kołodziej I a

III miejsce: Nina Śmieja I c

Wyróżnienie: Oliwia Rudzik

Klasy drugie

I miejsce: Emilia Zdrzałek II b

II miejsce: Marietta Frąckiewicz II c

III miejsce: Nadia Raszczyk II a

Klasy trzecie

I miejsce: Natalia Morgała III b

II miejsce: Alicja Ficek III a

III miejsce: Krzysztof Miera III b

Laureaci pierwszych miejsc z poszczególnych roczników będą reprezentować naszą szkołę na Międzygminnym Konkursie Recytatorskim, który odbędzie się 22 marca o godz. 9.00 w  Szkole Podstawowej w Czernicy.

Serdecznie gratulujemy!

Joanna Tytko, Dorota Dąbrowska – Machulik.

• Krajowy Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie

• 19.01.2023 r. pani Katarzyna Toman i pani Iwona Gwóźdź odebrały w imieniu naszej szkolnej społeczności przyznany Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu w Jejkowicach Krajowy Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie. Koordynatorki akcji w naszej placówce oraz promotorki zdrowego trybu życia uczestniczyły w uroczystości, która odbyła się w Ministerstwie Edukacji i Nauki w Warszawie. Serdecznie gratulujemy sukcesu oraz dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uzyskania przez naszą szkołę tego zaszczytnego tytułu.

• Informacja.

• Informujemy, że dnia 09.02.2023 r., tj. czwartek, o godzinie 17:00 odbędzie się w szkole spotkanie z Rodzicami uczniów klas I - VIII.

• Zbiórka dla Mikołaja

• Samorząd Uczniowski zaprasza chętnych uczniów do wzięcia udziału w zbiórce ZŁOTÓWKA DLA MIKOŁAJA.

Zbiórka zostanie przeprowadzona na terenie szkoły w piątek 13.01.2023r. w trakcie trwania lekcji.

• Wielka Liga Czytelników - wyniki II etapu

• Informujemy, że do III etapu Wielkiej Ligi Czytelników przechodzą:

Jakub Bogusz

Kinga Kubica

Martyna Pustelnik

Książka do przeczytania do III etapu - Emilia Becker „Marcel i czas”.

III etap odbędzie się 28.02 na terenie szkoły.

Gratulujemy uczniom!

• Informacja.

• Informujemy, że w okresie ferii zimowych tj. od 16.01.2023 r. do 27.01.2023 r. sekretariat będzie czynny w godzinach od 7:00 do 15:00.

• Srebrny medal w Ogólnopolskich Mistrzostwach Dzieci i Młodzieży w rozgrywkach szachowych

• 30 grudnia 2022 roku Antoni Kołodziej, uczeń klasy I a reprezentował naszą szkołę w Ogólnopolskich Mistrzostwach Dzieci i Młodzieży w rozgrywkach szachowych - online pod patronem Ministerstwa Edukacji i Nauki. Wśród uczniów klas 1 udział w zawodach wzięło 49 graczy. Z wielką dumą i radością informujemy, że Antek wygrał 5 na 6 partii, co uplasowało go na drugim miejscu i zdobył srebrny medal.

Gratulujemy! Życzymy wytrwałości i kolejnych sukcesów naszemu młodemu szachiście.

• Kolejny sukces naszego ucznia!

• Z radością informujemy, że uczeń naszej szkoły - Antoni Kołodziej kl. I a - zajął I miejsce w Mistrzostwach Klubu Gambit Gorzyce w szachach szybkich.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!