• KONSULTACJE DLA RODZICÓW

• Informujemy, że we wtorek 8 listopada odbędą się konsultacje indywidualne dla rodziców  w godzinach 17.00 - 18.00.

W związku z tym w tygodniu 7 - 11 listopada nie obowiązują godziny dostępności nauczycieli.

• Wyniki konkursu plastycznego „Moje zdrowe śniadanie”

• Z radością informujemy, iż laureatkami w konkursie plastycznym
            „Moje zdrowe śniadanie” zostały:

W kategorii klas I:

Anna Wojaczek 1a

Julita Kempny 1a

Nina Śmieja 1c

W kategorii klas II:

Zofia Goleń 2c

Karolina Wałach 2c

Julia Kubik 2c

W kategorii klas III:

Agata Wojaczek 3b

Maja Prus 3a

Zuzanna Prochowska 3b

Gratulujemy i zapraszamy do galerii zdjęć!

• WOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE

• Szanowni Państwo,informujemy, że Regulaminy konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych woj. śląskiego w roku szkolnym 2022/ 2023 oraz Zakres wiedzy i umiejętności wraz z wykazem literatury dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2022/ 2023 jest opublikowany na stronie Śląskiego Kuratorium Oświaty w Katowicach:

link: https://kuratorium.katowice.pl/index.php/category/szkoly-i-organy-prowadzace/konkursy-olimpiady-turnieje/wojewodzkie-konkursy-przedmiotowe-organizowane-przez-slaskiego-kuratora-oswiaty/

I etapy konkursów odbędą się w formie pisemnej na terenie naszej szkoły. Aby zakwalifikować się do II etapu uczeń musi uzyskać 80%. Zakres wiedzy i umiejętności wynika z podstawy programowej kształcenia ogólnego dla szkół podstawowych – zgodnie z zakresem określonym dla stopnia II. Szczegóowych informacji udzielają nauczyciele uczących danych przedmiotów. Zainteresowani uczniowie zgłaszają chęć udziału do nauczyciela uczącego do 12 października 2022r.

Terminy konkursów przedmiotowych:

j.polski – 25 10

matematyka – 19.10

historia – 25.10

geografia – 18.10.

biologia- 18.10

chemia – 21.10

fizyka – 19.10.

j.angielski – 24.10

j.niemiecki – 24.10

Jeżeli terminy z jakiś względów ulegną zmianie zostaną Państwo o tym poinformowani.

• ZEBRANIE "TRÓJEK KLASOWYCH"

• Serdecznie zapraszam przewodniczących trójek klasowych oddziałów przedszkolnych Gminnego Przedszkola , oddziałów przedszkolnych w szkole oraz przewodniczących trójek klasowych klas od 1 do 8.
            Zebranie odbędzie się 22.09.2022 rok o godz. 17.00 w budynku szkoły podstawowej - na jadalni. Obecność obowiązkowa!
            Przewodnicząca RR Patrycja Bober
          • „ROADPOL SAFETY DAYS- ŻYJ I POZWÓL ŻYĆ INNYM”

•                                         „ROADPOL SAFETY DAYS- ŻYJ I POZWÓL ŻYĆ INNYM”

16.09.2022 r. w czasie trwania Europejskiego Tygodnia Mobilności przeprowadzona została akcja pod nazwą „Roadpol Safety Day – żyj i pozwól żyć innym”. Działania te koordynowane były przez Europejską Organizację Policji Ruchu Drogowego ROADPOL oraz popierane m.in. przez Komisję Europejską i Europejską Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Z naszej szkoły w akcji wzięły udział klasy II i III. Uczniowie świetnie przygotowali hasła i plakaty związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Dzięki tym działaniom podniesiono świadomość zagrożeń, jakie mogą napotkać użytkownicy dróg oraz promowano bezpieczne zachowania i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

• Konkurs!

• Świetlica szkolna serdecznie zaprasza do udziału w szkolnym konkursie
            "Moje zdrowe śniadanie"

Regulamin w zakładce: świetlica - konkursy!

Na prace czekamy do 30.09.2022r.

• DZIAŁAJMY RAZEM DLA SZKOŁY!

• Nasza szkoła bierze udział w akcji Lidl - Szkoły pełne talentów.

Pomóż nam zbierać Talenciaki.

KUPUJ, ODBIERAJ I PRZEKAZUJ TALENCIAKI.

Odbieraj Talenciaki w Lidlu - za każde wydane 50zł (w tym warzywo lub owoc) dostaniesz 1 Talenciaka.

Zebrane Talenciaki przekazuj w formie fizycznej - wrzucając do żółtego pudełka ( umieszczony przy wejściu do szkoły od ul. Szkolnej ) lub elektronicznej - skanując kod QR.

Szkoła zebrane Talenciaki wymienia na wybrane przez siebie nagrody.

• ZEBRANIA Z RODZICAMI

• Zapraszamy Rodziców na zebrania:

- środa 14 września - godzina 17.00 - oddziały Gminnego Przedszkola

- czwartek 15 września - godzina 17.00 - klasy 1-8 oraz oddzialy przedszkolne w Szkole Podstawowej

Sale na zebrania będą podane w danym dniu!